AKTÜEL

ORGANİZASYON

Organizasyon sektöründe ARANAN FİRMA olmamızın anahtarı, sahip olduğumuz kaliteli sahne - ses - ışık sistemleri ve bu malzemeleri doğru şekilde kullanabilen tecrübeli personelimizdir.

MOBİL ETKİNLİK ARACI

Mobil etkinlik aracı, tanıtım ve organizasyonların olmazsa olmazı olarak AKTÜEL’in de etkinliklerinde yer alıyor. Mobil sahne tırımız ve araçlarımızla ekipman zenginliğimizi tüm etkinlik ve organizasyonlarda kullanıyoruz. Gerektiği yerlerde anında hizmet verebilmek adına kullandığımız mobil aracımızla sahne kurmak da kaldırmak da bizim için hiç zor değil.

Son yıllarda etkinliklerin kapalı alan ihtiyacını karşılamak üzere büyük çadır sistemleri kullanılmaya başlanmasıyla biz de dünyada bu konuda uzman kuruluşlarla işbirliği yaparak dizayn ve yapım aşamalarına katkıda bulunup eğitimler aldık.

Bu eğitimler ve çalışmalar sonucunda Alman sistemiyle 60m eninde ve alan yettiğince 100m-120m veya daha uzun boyda uzayıp giden fuar ve etkinlik çadırlarını kuruyor. Dev festival çadırı ile 16.400 m²’lik dev konser çadırının ülkemizdeki tek yetkili temsilcisi ve kullanıcı konumunda bulunuyoruz.