AKTÜEL gün geçtikçe gelişen ekibi sayesinde büyümeye devam ediyor. Şirketlerimiz arasında fuarcılık sektöründe tecrübeli ve birçok büyük işe imza atan AKTÜEL EXPO, her sene ulusal ve uluslararası projeleri hayata geçirmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde uluslararası fuar düzenlemekle beraber, tüm fuarlarımız TOBB’un etkinlik listesinde yer almaktadır.

HESTOUREX

Turizmi çeşitlendirmek, 12 aya yaymak, katma değeri yüksek turizm hareketleri yaratmak ve iş hacmini arttırmak amacıyla düzenlenen HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı’nın üçüncüsü Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

HESTOUREX’te tüm dünyadan seçilerek davet edilen alım heyeti statüsündeki yetkililere ülkemizin sağlık, spor ve alternatif turizmdeki altyapısı ve potansiyeli tanıtılmaktadır. Dünyada turizm alanında en geniş kapsamlı ikili iş geliştirme platformu olan HESTOUREX ile her yıl uluslararası ikili ve çok taraflı işbirliği antlaşmaları yapılarak, katma değeri yüksek sağlık, spor ve alternatif turizm geliştirilecek; ülkemizin 2023 hedefleri içinde bulunan 50 milyon turist ve 50 milyar dolar turizm gelirine ulaşılacaktır.

Detaylı bilgin için tıklayın.

• 4-7 Nisan 2019’da Hestourex’e 165 ülkeden toplamda 5.211 kişilik alım heyeti katıldı.

• 4-7 Nisan 2019’da Hestourex’te 27 milyar TL’nin üzerinde iş bağlantısı gerçekleşti.