AKTÜEL

AKTÜEL ailesi olarak, 1999’dan bugüne kadar Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de organizasyon hizmeti vermekteyiz. Büyük yada küçük bütün organizasyonları kaliteli bir şekilde müşterilerimizin memnuniyetiyle gerçekleştirmekteyiz.

Organizasyon yönetiminde uzman kadromuz ile anahtar teslim birçok etkinliğe imza attık.

Organizasyon firması olarak faaliyete başlayan AKTÜEL, gelişen çağda ve gelişen sektörlerde uzmanlaşan kadrolarına genç beyinleri dahil ederek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Üstlendiğimiz bütün işleri büyük titizlikle yerine getirmenin gururunu yaşarken, organizasyonları yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz.

HAKKIMIZDA

UZMAN
KADRO GÜCÜ

1999’dan bu yana birçok kurum ve kuruluşun sayısız organizasyon ve etkinliğini gerçekleştirmiş olan yetişmiş kadromuzla tecrübe ile yeniliği sentezlemekteyiz. Bu sayede 80 kişilik ekibimizin tecrübesi ile başarılı organizasyonlara imza attık.

Etkinliklerde zamanın kısa olması bizi hiçbir zaman durduramaz. İstenilen bütün büyük yada küçük etkinliklerde ekibimizin zaman değerlendirmesi, ‘İş kendine ayrılan süre içerisinde gerçekleştirilir’ şeklindedir. Çünkü biz birbirimizden destek alan büyük ve güçlü bir aileyiz.

KALİTE
ÖNCELİKLİ

Organizasyon sektöründe en önemli unsurlardan biri ise kalitedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar güçlenerek daha başarılı etkinliklere imza atmamızın sebebi kalite ilkesine önem vererek çalışmalarımızı gerçekleştirmemizdir.

İşini severek hayata geçiren kadromuzla ‘It’s Show Time’ sloganımızın hakkını veriyoruz.

MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her etkinliğin tasarım aşamasından finaline kadar bütün süreçlerinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti sunmak için tüm ekibimiz çalışmaktadır.

Organizasyon işinde asıl olan, yaşanacak sorun ve problemlerin organizasyona yansımadan çözüm ortağımıza hissettirmeden çözülmesidir.