hakkımızda

Yıllarca tanıtım ve organizasyon sektörünün her kademesinde çalışarak yaşayarak kazandığımız tecrübelerimizi 1999 yılında Aktüel Havai Fişek Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. kurarak hizmet hayatımıza başladık.

2002 yılına kadar ithalatçı firma olarak yoğun bir şekilde devam eden havai fişek hizmetlerimize bu yıldan itibaren davet, parti, konferans, kongre organizasyonu, dekorasyon, görüntü sistemleri (LED, Projeksiyon, 3D Video Mapping), ses ve ışık sistemleri, çadır sistemlerini de ekleyip sizleri tek bir firmayla sorunsuz sonuca ulaştırmayı hedefledik.

Bugüne kadar başardığımız işlerle, güvenini kazandığımız geniş referans yelpazemiz ile gurur duyuyoruz. Hayallerinize ortak olmaktan ve seçkin referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyacağız.

Organizasyonların iyi bir ekip işi olduğunu profesyoneller bilir. Bu bilgi amatör işlerin sonucunda çıkan türlü aksaklıklar ve de buna mukabil profesyonel başarıların tecrübesiyle elde edilmiştir. Aktüel ailesi olarak size, amatör işleri tekrar tekrar tecrübe etmeniz yerine, profesyonel bir takım oyununu öneriyoruz.

Prensiplerimiz;
» Yaptığımız işler neticesinde edindiğimiz güçlü dosluklarımız ile işimiz organizasyon, gücümüz dostluklarımız.
» Kimin işi ya da ne tür iş olduğuna bakmadan "her iş ve müşteri önemlidir"
» Yıllarca hizmet verebilmenin anahtarı "en iyi işi, en doğru fiyata yapmaktır."

Çalışma Alanlarımız;
» Festival & Konser Organizasyonları
» Ses & Işık & Podyum Sistemleri
» Led Vision Görüntü Sistemleri
» Havai Fişek Gösterileri
» Balon ve Kumaş Dekorasyonu
» Açılış & Davet Organizasyonları
» Temel Atma Törenleri
» Çadır sistemleri

Tüm hakları saklıdır © 2014 / Tasarım Ajansweb