hizmetler » havai fişek gösterileri

1999'dan beri havai fişek ithalatçısı olan firmamız tüm Türkiye'ye toptan satış yapmanın yanı sıra, festival, konser, düğün, açılış ve temel atma gibi etkinliklerinizde açık veya kapalı mekanlarda, profesyonel sertifikalı ekibimiz ile tasarıma dayalı görsel showlar sunmaktadır.

Organizasyonların vazgeçilmez tamamlayıcısı olan Havai Fişek Gösterilerimizde ithalatçı firma olmamızın sağladığı yüksek ürün kalitesi, çeşitliliği, stok ve fiyat avantajlarımızı tekliflerimize yansıtıyoruz. Lisanslı, tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle uzaktan kumanda edilen yazılım ve donanımlarını kullanarak; müzikle, ışıkla ve efeklerle senkronize gösteriler gerçekleştiriyoruz.

Pyroteknik malzemlerimiz dünyanın konusunda en başarılı üreticilerinden tedarik edilmektedir. Uzaktan kumanda sistemlerimiz her gösteriyi programlamaya ve sizin bile tek bir tuşa basarak müzik, ışık ve efektlerle senkronize bir gösteriyi başlatmanıza imkan veren yazılım ve donanımdan oluşmaktadır.

Deneyimli uzmanlar ve teknisyenlerimizle, güvenli ateşleme sistemleri kullanarak her yeni projemizde sizlerin düşlediğinizden de öte gösteriler sunmaktayı sürdürüyoruz.


Tüm hakları saklıdır © 2014 / Tasarım Ajansweb