hizmetler » dev çadır sistemleri

Son yıllarda yurdumuzda da etkinliklerin kapalı alan ihtiyacını karşılamak üzere büyük çadır sistemleri kullanılmaya başlandı. Organizasyonlarımızın ihtiyacına göre zaman içinde biz de dünyada bu konuda uzman kuruluşlarla işbirliği yaptık, dizayn ve yapım aşamalarında katkıda bulunduk, eğitimler aldık ve ülkemizin bu konuda belki de en geniş tecrübeli ekip olduk.

Alman sistemiyle 60m eninde ve alan yettiğince 100-120m veya daha uzun boyda uzayıp giden fuar ve etkinlik çadırları kurduk.

İtalyan - İngiliz - ABD ortak yapımı, 20m tavan yüksekliğine, 3000 m2'den başlayıp 12000 m2 kapalı alana varan, Dev Festival Çadırı ile 16400 m2'lik Dev Konser Çadırının da ülkemizdeki tek yetkili temsilcisi ve kullanıcısıyız.

Çadırlar için zemin seçimi ve etüdünden, zemin kaplamasına, Avrupa standartlarında tribün ve sahnelerin kurulumundan, ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar her türlü alt-üst yapıyı kurabiliriz. Çadır içi ses-ışık-görüntü sistemlerinin kurulum ve işletimini de tek elden üstlenerek sizi, sizin etkinliğinizde misafir etmek isteriz.


Tüm hakları saklıdır © 2014 / Tasarım Ajansweb